Rok szkolny 2017/2018

Konkursy międzynarodowe

-Miłosz Kowalski, uczeń klasy IV b, otrzymał  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

-Maciej Kuraś, uczeń klasy V, otrzymał  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Konkursy ogólnopolskie

-Julia Patrylak, uczennica klasy IIIb, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Sancta Maria – Konkursie Plastycznym pt. “Maryja Mamą naszego Narodu”

– Bartosz Palacz, uczeń klasy VII, zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie “Nasi sąsiedzi Żydzi”

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, uzyskał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

– Maciej Kuraś, uczeń klasy V,uzyskał wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

 

Konkursy wojewódzkie

– Kacper Bala z klasy V otrzymał wyróżnienie w XIX finale regionalnym (woj. śląskie i opolskie) ogólnopolskiego konkursu plastycznego “Tajemnice karbońskich lasów”

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Konkursy powiatowe

– Jakub Szmerdt, Mikołaj Hereźniak, Lilla Chłądzyńska, uczniowie klasy I, zostali wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Bożonarodzeniowym na Anioły z Masy Solnej i Pierniki

– Julia Radecka, uczennica klasy IVa, otrzymała wyróżnienie w IV Powiatowym Turnieju Matematycznym zatytułowanym „Potrafię myśleć logicznie”

– Julia Radecka, uczennica klasy IVa, zajęła III miejsce w I Powiatowym Konkursie Polonistyczno-Ekologicznym pt. „Baśń z ekologią w tle”

– Julia Radecka, uczennica klasy IVa, zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Wypisać to co czuję”

-Aleksandra Wasik, uczennica klasy V, zajęła III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Jana Kochanowskiego

– Maciej Kuraś, uczeń klasy V, zajął III miejsce w I Powiatowym Konkursie Oratorskim  ” Złotousty 2018″.

– Oliwia Dyner, uczennica klasy VI , zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Wypisać to co czuję”

– Magdalena Wasik, uczennica kl. VI, zajęła III miejsce  w I Powiatowym Konkursie Oratorskim  ” Złotousty 2018″.

– Adam Rybka, uczeń klasy VII, zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim „Wypisać to co czuję”

– Karolina Wrzalik, uczennica klasy VII, zajęła I miejsce za autorski scenariusz miniatury dramatycznej w Regionalnym Konkursie Małych Form Teatralnych TEATROIDA w Bytomiu

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, zajął II miejsce w finale diecezjalnym XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej pt.: „Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie” Mk 1,11.

 

Konkursy gminne

– Patrycja Radecka, uczennica klasy I, otrzymała wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim

– Kacper Zembik, uczeń klasy II, otrzymał wyróżnienie w Gminnym Konkursie na Anioły i Pierniki

-Wiktor Muskalski, uczeń klasy II, otrzymał wyróżnienie w Gminnym Konkursie zatytułowanym “Zdrowo jemy, więcej wiemy”

-Piotr Malinowski, uczeń klasy II, otrzymał wyróżnienie w Paraolimpiadzie Fotograficznej

-Karolina Kwasek, uczennica klasy IIIa, zajęła III miejsce w XX Gminny Konkursie Recytatorskim

-Maja Łubczyk , uczennica klasy IIIa, otrzymała wyróżnienie  w Konkursie na Kartkę Wielkanocną 2018

-Maja Bąk, uczennica klasy IVa, otrzymała wyróżnienie w XX Gminnym Konkursie Recytatorskim

– Miłosz Kowalski, uczeń klasy IV b, zajął I miejsce w kategorii klas IV w XVII Gminny Konkursie Matematycznym

– Maciej Kuraś uczeń klasy V zajął II miejsce w kategorii klas V w XVII Gminny Konkursie Matematycznym

– Maciej Kuraś, uczeń klasy V, zajął II miejsce w XX Gminnym Konkursie Recytatorskim

– Magdalena Wasik, uczennica klasy VI, zajęła II miejsce w kategorii klas VI w XVII Gminny Konkursie Matematycznym

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, zajął I miejsce w kategorii klas VII w Gminnym Konkursie Matematycznym

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VII, zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

– zespół złożony z pięciorga uczniów: Julii Radeckiej z klasy IVa, Miłosza Kowalskiego z klasy IVb, Macieja Kurasia z klasy V, Anny Pacud z klasy VI oraz Martyny Szczepańczyk z klasy VII zajął I miejsce w gminnym konkursie o tematyce profilaktycznej pt. ,,Żyję zdrowo – bez używek”