Rok szkolny 2018/2019

Konkursy międzynarodowe

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VIII, został laureatem Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur

– Piotr Pacud, uczeń klasy VII, uzyskał wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

– Maciej Kuraś i Filip Serwiak, uczniowie klasy VI, oraz Maciej Esmund, uczeń klasy IVa, otrzymali wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Konkursy ogólnopolskie

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VIII, zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

-Maciej Kuraś, uczeń klasy VI, zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

– Bartosz Palacz, uczeń klasy VIII, zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni”

– Natalia Furmańska i Marek Grabara, uczniowie klasy IVb, oraz Maja Łubczyk, Marta Kotowska i Zuzanna Ostaszewska, uczennice klasy IVa zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego „Leon”

Konkursy wojewódzkie

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VIII, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, Fizyki, Chemii i Języka Angielskiego

-Zofia Maroszek, uczennica klasy VII, zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim “Świąteczny Gość”

-Alicja Cholewińska, uczennica klasy VI, zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat Malowany Plasteliną” – KOSMOS

-Maja Witkowska, uczennica klasy VII, zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat Malowany Plasteliną” – KOSMOS

-Krzysztof Mazur, uczeń klasy I, otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat Malowany Plasteliną” – KOSMOS

 

 

Konkursy powiatowe

-Oliwia Halbiniak, uczennica klasy VIII, została laureatką Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Wiosna, ach to Ty”

-Marek Grabara, uczeń klasy IVb, zajął III miejsce w II Powiatowym Konkursie Polonistyczno – Ekologicznym „Baśń z ekologią w tle”

-Liwia Borowiecka, uczennica klasy IVb, otrzymała wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Polonistyczno – Ekologicznym „Baśń z ekologią w tle”

– Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VIII, otrzymał wyróżnienie w II Konkursie Matematycznym „ Myśl logicznie”

Konkursy gminne

-Natalia Kula, uczennica klasy III, zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

-Piotr Malinowski, uczeń klasy III, zajął II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

-Bartłomiej Rozenberg, uczeń klasy VIII, zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

-Zuzanna Ostaszewska, uczennica klasy IVa, oraz Miłosz Kowalski, uczeń klasy Vb, zajęli II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym

-Hania Stacherczak, uczennica klasy I, otrzymała wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym na  Zakładkę do Książki