Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020

 

Konkursy międzynarodowe

– Aleksander Stawarz, uczeń klasy II, otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

– Maciej Kuraś, uczeń klasy VII, otrzymał wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Konkursy ogólnopolskie

– Magdalena Wasik, uczennica klasy VIII, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

-Jacek Domżalski, uczeń klasy IV, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

– pięcioro uczniów z naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego “ORŁY :  Adam Kwiatkowski z klasy Va, Lena Sieczka z klasy Va, Amelia Dudek z klasy VIa, Aleksandra Wasik z klasy VII i Maciej Kuraś z klasy VII.

 

Konkursy wojewódzkie

– Sandra Bartosik, uczennica klasy VIb oraz Lena Sieczka, uczennica klasy Va otrzymały wyróżnienia w wojewódzkim konkursie “Historia pewnego prezentu”

 

Konkursy powiatowe

-drużyna złożona z naszych uczniów awansowała do finału wojewódzkiego turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

– drużyna złożona m.in. z naszych uczniów zajęła II miejsce w powiatowych rozgrywkach w piłkę nożną

– Natalia Furmańska zajęła II miejsce, a Marek Grabara otrzymał wyróżnienie w konkursie polonistyczno – plastycznym “Baśń z ekologią w tle”

– Sandra Bartosik zajęła III miejsce w konkursie poświęconym twórczości Marii Konopnickiej

 

Konkursy gminne

– Filip Serwiak, uczeń klasy VII, zajął III miejsce w konkursie krasomówczym “Opowiedz mi legendę z Twojego regionu”

– Zuzanna Ostaszewska, uczennica klasy Va, zajęła I miejsce w Biegu Pamięci Karola Łąckiego zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Koninie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Rędziny

– nasi uczniowie zajęli I, II i III (Patryk Esmund zajął I miejsce w swojej kategorii, Zofia Maroszek zajęła I miejsce, Maja Witkowska zdobyła II miejsce a Julia Śpiewak zajęła III miejsce) miejsce w biegu przełajowym o Puchar Wójta Gminy Rędziny

– drużyna złożona z naszych uczniów (Karolina Kwasek, Zuzanna Ostaszewska (klasa Va), Julia Radecka, Paula Rochecka (kl. VIa), Martyna Muskalska, Aleksandra Borkowska, Oliwia Płuszka (kl. VII), Zofia Maroszek, Julia Cudak, Julia Śpiewak, Maja Witkowska, Karolina Korbela (klasa VIII)) zajęła I miejsce w rozgrywkach w piłkę nożną o Puchar Wójta Gminy