Oferty szkół ponadpodstawowych

Licea w Częstochowie: https://www.otouczelnie.pl/artykul/246/Licea-w-Czestochowie

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego

I LO im. Juliusza Słowackiego

 

Zespół Szkół Gastronomicznych

VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Drogi Ósmoklasisto.

Niewątpliwie to trudny czas dla nas wszystkich, przed Tobą trudny wybór kolejnego etapu edukacji szkolnej. Musisz już teraz sprecyzować własne zainteresowania, określić swoje predyspozycje. Pamiętaj, że dalsze kształcenie, które wybierzesz powinno być zgodne z Twoimi predyspozycjami i talentami.

Wybrany przez Ciebie kierunek kształcenia powinien dać Ci satysfakcję oraz umożliwić dalsze realizowanie się na rynku pracy.

Chcielibyśmy zachęcić Cię do kontynuowania nauki w naszym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w którego skład wchodzi Branżowa Szkoła I Stopnia nr 12 w Częstochowie. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta edukacyjna naszej szkoły w pełni spełni Twoje oczekiwania a przygotowany materiał promocyjny Cię zainspiruje i zaciekawi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie www.ckziu.eu, gdzie znajdziecie wyczerpujące informacje dotyczące nauczanych zawodów oraz wiadomości związanych z rekrutacją do klas I.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami pod nr 034 324 24 81 lub mailowego sekretariat@ckziu.eu.

Bardzo ważna jest znajomość zasad rekrutacji elektronicznej dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i uczniów klas ósmych proponujemy również pomoc w logowaniu do systemu naboru elektronicznego przyjęcia do szkoły oraz służymy radą przy wyborze kierunku kształcenia.

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną, skontaktuj się z nami i we wrześniu spotkajmy się razem w CKZiU.

Z pozdrowieniami,
Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne CKZiU
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Ul. Przechodnia 11/15; 42-202 Częstochowa
(34) 3242481; (34) 3243220 www.ckziu.czest.pl