21 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyły się klasowe Wigilie i Jasełka dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie każdej klasy przygotowali sobie Wigilię wraz z Wychowawcą, dzieci zaprosiły także nauczycieli uczących różnych przedmiotów, aby ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia spędzić wspólnie w miłej atmosferze. Wszyscy podzielili się opłatkiem życząc sobie wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie. Podczas Wigilii Klasowych Samorząd Uczniowski wraz z panią Dyrektor, Agnieszką Rydecką, oraz panią Lidią Kołacińską dokonał oceny świątecznego wystroju poszczególnych klas. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce ex aequo zajęła klasa I i klasa II. W kategorii klas IV-VII pierwsze miejsce ex aequo zajęła klasa IVa i klasa VI. Nagrodą był jeden wybrany przez klasę dzień bez sprawdzianów, kartkówek czy prac domowych. Zwycięzcom gratulujemy!


Następnie cała społeczność szkolna obejrzała występ uczniów z klas czwartych i piątej na temat wyjątkowego czasu, który już wkrótce nadejdzie – Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość. Do tego wystarczą tylko wiara i nadzieja, a miłość przyjdzie sama. Radosnych świąt!








Dodaj komentarz