Noc w szkole.

Niezwykła. Szalona. Wesoła. Rozśpiewana. Roztańczona. Smakowita. Filmowa. Co takiego??? Noc w szkole!!! Z piątku na sobotę Samorząd Uczniowski, z aktywną pomocą nauczycieli, zorganizował nocowanie w szkole. Wszyscy doskonale się bawili. Najstarsi uczniowie zadbali o moc rozrywek i atrakcji dla młodszych kolegów. Uczestnicy poszerzyli swoją wiedzę o językach europejskich, biorąc udział w QR Codowym quizie wiedzy. Mogli też uczestniczyć w zajęciach Zumby oraz zajęciach sportowych. Po wysiłku intelektualnym i fizycznym uczestnicy zjedli kolację, a następnie wzięli udział we wspólnym karaoke na sali gimnastycznej. Zwieńczeniem akcji było oglądanie filmów „na dobranoc”. Rano nasi bardzo niewyspani, ale za to bardzo zadowoleni uczestnicy, wrócili do domów. Dziękujemy za zaangażowanie i udział we wspólnej zabawie dyrekcji, nauczycielom, Samorządowi Uczniowskiemu wraz z opiekunem oraz uczniom klas VII i VIII.

1 komentarz

  • L.Kolacinska, październik 6, 2018, 7:30 am

  Odpowiedz

  Świetny pomysł, perfekcyjna organizacja,super zabawa.Gratulacje dla samorządu uczniowskiego wraz z opiekunem za zorganizowanie „nocy w szkole”.
  Niezapomniane chwile.Radość, wspólna zabawa,śpiew, taniec,wzajemna pomoc i życzliwość, pracowitość itp itd..
  Myślę, że na dłuuuuugo ta noc(w pozytywnym znaczeniu)zapadnie w pamięci uczniom i nauczycielom.
  Warto było nie przespać takiej nocy!
  „Takie chwile jak te,nie zdarzają się zbyt czesto”…Cieszmy się, że mogliśmy je wspólnie przeżyć ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.