Dzień rodziny u 3- i 4- latków

10 czerwca w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – dzieci z grup 3- i 4- latków obchodziły Dzień Rodziny, na który zaprosiły honorowych gości – swoje kochane Mamusie i swoich kochanych Tatusiów! Był to dzień pełen wrażeń! Najpierw przedszkolaki przywitały swoich rodziców występami – zabrzmiały pięknie śpiewane piosenki, były również wierszyki oraz tańce! Następnie podczas warsztatów dzieci wspólnie z rodzicami ozdabiały bawełniane torby, a dzięki ogromnej pomysłowości, zarówno maluchów jak i rodziców, powstały prawdziwe dzieła sztuki!
Korzystając z okazji, iż nasz rok szkolny dobiega końca my – wychowawcy grup – pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za współpracę, pomoc oraz zaangażowanie na rzecz przedszkola, a także pragniemy złożyć życzenia dla wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców – wspaniałych, pogodnych oraz roześmianych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.