Kluczyki do szafek uczniowskich.

Szanowni Państwo.

W  trosce o poczucie komfortu i bezpieczeństwa naszych uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych, od września każdemu uczniowi zostanie przydzielona nowa szafka w szatni. Podczas nowego przydziału szafek wzięliśmy pod uwagę fakt, że naszym najmłodszym uczniom łatwiej będzie korzystać z szafek, które są umiejscowione na dole. Ponadto, podział został dokonany w taki sposób, aby uczniowie danej klasy otrzymali szafki blisko siebie. W związku z nowym przydziałem bardzo prosimy, aby Państwa dzieci zwróciły kluczyki do dotychczas używanych szafek. Kluczyki, od poniedziałku, 26 sierpnia, można przynosić do sekretariatu ZSP nr 1 w godzinach 9:00-13:00 lub oddać wychowawcy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, w poniedziałek 2 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.