VII Gminny Marszobieg Terenowy

W niedzielę, 29 września 2019r. w Kamieniołomie Lipówka w Rudnikach odbył się VII Gminny Marszobieg Terenowy. Trasa biegu przebiegała przyrodniczą ścieżką edukacyjną, a pogoda sprzyjała aktywności na świeżym powietrzu. Uczniowie ZSP nr 1 godnie reprezentowali naszą szkołę – Jakub Zawadzki oraz Patryk Esmund brali udział w kategorii klas IV-VI, a Aleksandra Borkowska, Zofia Maroszek, Julia Cudak, Julia Śpiewak, Karolina Korbela i Maja Witkowska w kategorii klas VII-VIII.  Patryk Esmund zajął I miejsce w swojej kategorii, a Jakub Zawadzki był szósty. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni w kategorii klas VII-VIII. Wszystkie trzy miejsca na podium zostały zajęte przez uczennice klasy VIII. Zofia Maroszek zajęła I miejsce, Maja Witkowska zdobyła II miejsce a Julia Śpiewak zajęła III miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.