Zajęcia sportowe w CSR Scout.

“Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości” (Arkadiusz Gołaś)

02 października klasy IV i Vb brały udział w zajęciach sportowych, zorganizowanych przez wychowawców w KS SCOUT w Częstochowie. Dzieci uczestniczyły w trzech aktywnościach: wspinaczce, jeździe na wrotkach i w boksie w Fight Clubie. Celem wyjazdu było uświadomienie młodym ludziom jak ważny dla ich zdrowia i samopoczucia jest sport. Dzięki ćwiczeniom ruchowym i zdrowej rywalizacji uczniowie spędzili aktywnie czas, integrując się i rozwijając swoje zainteresowania.  Wszyscy uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni i zadeklarowali indywidualne odwiedzanie klubów sportowych, w których można dbać o zdrowe ciało i ładną sylwetkę, a także nabywać nowe umiejętności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.