Dzień Zwierząt

W zeszły piątek obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. W naszym przedszkolu tego dnia gościliśmy wyjątkową osobę – panią Aleksandrę Grzelińską, która jest weterynarzem wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem – Dorą.
Dzięki uprzejmości Pani Aleksandry mogliśmy poznać specyfikę pracy weterynarza oraz przez moment się nimi poczuć!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Grzelińskiej za przybycie i przybliżenie nam swojego zawodu,
a Dorze za ogrom cierpliwości i radości jaką przyniosła.

Oprócz wizyty Pani Weterynarz Dzień Zwierząt obfitował w wiele innych atrakcji – oglądaliśmy filmy o zwierzątkach, zostaliśmy tropicielami ich śladów na magicznym dywanie, poznawaliśmy ich nazwy, sposób poruszania się i wydawane dźwięki dzięki zabawie dramowej. Zakończyliśmy ten dzień pracą plastyczną, czyli kolorowaniem naszych ulubionych czworonogów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.