Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych

We wtorek, 26 listopada, uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w Tygodniu Lokalnych Branż Zawodowych. Celem tego wydarzenia jest zapoznanie uczniów z zawodami i branżami obecnymi w lokalnej ofercie edukacyjnej oraz na lokalnym rynku pracy. W ramach Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych, uczniowie mają zdobyć wiedzę na temat edukacji zawodowej, pozytywnych przykładów rozwoju zawodowego w lokalnym środowisku, po to, aby inspirować ich do bardziej przemyślanych i trafnych wyborów ścieżek kariery edukacyjnej. Projekt ten stanowi nieoceniony element wsparcia Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego. Uczniowie, po zapoznaniu się z poszczególnymi branżami, mogli zobaczyć pokaz samoobrony oraz pokaz tańca przygotowany przez starszych kolegów. Na zakończenie zajęć w ramach Tygodnia Lokalnych Branż Zawodowych uczniowie obejrzeli film przedstawiający wymagania dotyczące poszczególnych zawodów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.