Dzień pluszowego misia w przedszkolu

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia, który hucznie świętujemy w naszym przedszkolu! Wszystkie nasze przedszkolaki przyniosły swoje ukochane pluszaki.
Grupy 5- oraz 6- latków wykonały sobie pamiątkowe zdjęcia w Misiowej Fotobudce, brały udział w Misiowej Zabawie tanecznej oraz w konkursie “jedzenia miodku” bez użycia rąk.
Pięciolatki wykonały również Misiową pracę plastyczną na dużym formacie oraz śpiewały piosenki o Misiach. Uczyły się także części ciała w języku angielskim poznając budowę ciała swoich pluszaków przy piosence My Teddy Bear.

Najmłodsze przedszkolaki również świętowały Dzień Misia. Dzieci wykonały prace plastyczne i pamiątkowe zdjęcia. Tego dnia przedszkolaki bawiły się i tańczyły w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.