Niniwa Team

Dzisiaj naszą szkołę zaszczycił bardzo niezwykły gość! Człowiek wszechstronny i otwarty na świat – O. Tomasz Maniura – oblat, duszpasterz młodzieży, założyciel Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży Niniwa, inicjator niezwykłych wypraw rowerowych Niniwa Team, podczas których uczestnicy przejechali przez terytoria 53 państw na trzech kontynentach. Opowiedział zgromadzonym w sali gimnastycznej uczniom o swoim ciekawym życiu i organizowanych wyjazdach, z których każdy poświęcony jest określonej intencji. O. Tomasz zaprezentował fascynujące reportaże z odbytych wypraw rowerowych. Podzielił się doświadczeniami, przeżyciami i emocjom towarzyszącym podczas wspólnie spędzonych dni. Dzieci były zauroczone osobą Ojca i wyraziły chęć wyjazdu pod opieką Niniwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.