Podsumowanie naszej zbiórki “Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

Podsumowanie naszej zbiórki “Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska” ?!
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie w naszą akcję! Dzięki wszystkim dobroczyńcom o wielkich sercach udało nam się zebrać sporą ilość karmy, koców oraz akcesoriów dla zwierzaków, które w sobotę 7 grudnia trafiły do Gminne Schronisko dla Zwierząt w Jamrozowiźnie.
Na ten moment w schronisku przebywa około 150 psów, a także kilkanaście kotów – a wszystkie te zwierzaki czekają na dom oraz kochające rodziny. Dlatego apelujemy – nie kupuj – adoptuj! 
Psiaki czekają również na wolontariuszy, którzy ofiarują im swój czas i np. wyprowadzą na spacer. Schronisko czynne jest w godzinach 10:00 – 14:00 – każdego dnia (również w weekend) poza poniedziałkiem oraz piątkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.