Rekrutacja do Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy

Szanowni Państwo.

Od 10 lutego do 10marca 2020r. będzie trwała rekrutacja do Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy, wchodzącego w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1.  Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można składać osobiście, w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, lub przesłać zeskanowane, własnoręcznie podpisane dokumenty, na adres email: zsp1@redziny.pl. Gdyby chcieli Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat rekrutacji, zapraszamy do naszego przedszkola. Mogą Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie -34 3279 019. Wniosek do pobrania dostępny jest w zakładce “PRZEDSZKOLE” 

Wniosek można również odebrać osobiście w sekretariacie ZSP nr 1 przy ul. Szkolnej 7.

16 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 16 do 27 marca rodzice dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć „Potwierdzenie woli   uczęszczania dziecka do wybranego przedszkola”.

Następnie 1 kwietnia zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.