Ortograficzne “Orły”

Nauczanie on-line w Zespole Szkolno-Przeszkolnym nr 1 w Rędzinach trwa. Uczniowie aktywnie i systematycznie pracują w czasie lekcji języka polskiego. Zdalna nauka niesie ze sobą jeszcze więcej pracy i nowych wyzwań. Wychowankowie w dużym zakresie pracują samodzielnie i potrzebują informacji zwrotnej. Podejmują też działania dodatkowe. Wysłali nagrania swoich tekstów na konkurs recytatorski, rozwiązywali testy podsumowujące naukę w danej klasie. Wzięli ponadto udział w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym “Orzeł”. Wychowankowie Katarzyny Jasińskiej rozwiązywali test dotyczący zasad polskiej ortografii. Do konkursu przystąpili: Zuzanna Ostaszewska, Lena Sieczka, Maja Łubczyk, Adaś Kwiatkowski, Amelia Dudek, Tatiana Kaleta, Julia Figzał, Maja Wróbel, Ola Wasik i Maciek Kuraś. Są wzorowymi ptakami, a Kto okaże się orłem? Przekonamy się wkrótce. GRATULUJEMY UCZESTNIKOM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.