Pokaz Mody Eko

Dziś, 12 lutego 2021r. odbył się POKAZ  MODY EKO w klasie Ia  – klasowy konkurs w ramach II edycji projektu ,,Czytam z klasą”. Uczniowie wraz z Rodzicami wykazali się niebywałą kreatywnością przy tworzeniu wyjątkowych strojów  z rzeczy, które normalnie trafiłyby do kosza na śmieci. Wcielając  się w modelki i modeli uczniowie chodzili niemal po prawdziwym wybiegu,  w niebywałych  kreacjach, które są niedostępne w sklepach. Na pokaz uczniowie zaprosili Panią Dyrektor, Panie z kuchni szkolnej, Panią ze sklepiku, Panią Intendentkę oraz kolegów i koleżanki -z klas I – III wraz z wychowawcami. Zaproszeni zostali także nasi najmłodsi uczniowie, czyli przedszkolaki. Pokaz mody był dodatkową atrakcją podczas ich balu karnawałowego. Wszyscy zaproszeni goście po obejrzeniu  pokazu mody  oddawali głosy na najlepsze ekologiczne kreacje.

Po przeliczeniu głosów wyłonili się zwycięzcy:

I miejsce – Alicja Koza, Lena Maroszek, Kornelia Skrobek

II miejsce – Amelka Bednarz, Wiktoria Hereźniak, Piotr Gawęda, Partyk Słaby

III miejsce – Piotr Norek, Michał Papiński, Hela Szmidla.

Wszyscy zostali docenieni i nagrodzeni!

W takim pokazie mody jeszcze nikt z nas nie uczestniczył. Bawiliśmy się świetnie. Gratulujemy Uczniom i ich Rodzicom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.