Wieczór Walentynkowy w klasie III

19 lutego klasa 3 spędziła wspólnie czas na Wieczorze Walentynkowym. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani Dyrektor Elżbieta Kowalczyk. Wieczór rozpoczął się od Konkursu na Wiersz Walentynkowy. Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali. Jury najbardziej spodobał się wiersz Filipa Radeckiego, który zajął I miejsce. Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Matuszczak, Mikołaj Kościelniak i Artur Tyrek. Następnym punktem wieczoru były gry i zabawy. Uczniowie podzieleni na grupy mieli odkodować zaszyfrowany obrazek. Wykazali się umiejętnością współpracy i bez trudu wykonali to zadanie. Atrakcją wieczoru okazała się piniata, a także zabawy sportowe. Pod okiem pani Lidii Kołacińskiej uczniowie rywalizowali między sobą w „wyścigach rzędów”. Po wyczerpujących rozgrywkach odbyła się degustacja pizzy. Emocji nie zabrakło do samego końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.