Wybieram szkołę!

Szanowni Państwo.

Na stronie internetowej RODN “WOM” w Częstochowie zamieszczono wyszukiwarkę “Wybieram szkołę” oraz  “Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego (rok szkolny ” . Narzędzie te ułatwią uczniom podjęcie decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Wyszukiwarka o szkołach ogólnokształcących oraz szkołach kształcących w zawodach dostępna jest pod adresem:   Wybieram szkołę.

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego dostępny jest tutaj: Wybieram szkołę – przydatne linki

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych dostępnych w zakładce Niezbędnik ósmoklasisty  > Rekrutacja. 

Znajdą tam Państwo wszystkie informacje dotyczące procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.