Telefon już zbyt stary? Może przyda się innym!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2021, postanowił wziąć udział w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Konkurs polega na zebraniu wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Drodzy Uczniowie, jeśli macie w domu stare, niepotrzebne telefony komórkowe, przynieście je do szkoły. Telefony będzie można zostawić w sali nr 5. Zbiórka potrwa do 21 maja 2021r.

Do udziału w akcji zapraszamy także naszych najmłodszych uczniów. Drodzy Rodzice Przedszkolaków, jeśli posiadacie stary, niepotrzebny już telefon, można go przynieść do sali maluszków.

Mamy nadzieję i wierzymy, że ta wspólna ogólnopolska akcja,do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.