Bezpieczeństwo w Internecie- Stop Cyberprzemocy

17 lutego uczniowie klasy VI pod kierunkiem pedagogów p. Patrycji Palacz i Malwiny Domagaly-Kozak przygotowali happening
„Bezpieczeństwo w Internecie- Stop Cyberprzemocy”. Uczniowie na przerwach przeszli korytarzami szkoły, rozdając ulotki, niosąc własnoręcznie wykonane plakaty, transparenty z hasłami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci, a przewodnicząca SU Nadia Gęsiarz w tym czasie głośno mówiła przez megafon, jakich treści nie należy udostępniać, ani pisać w internecie. Uczniowie mieli w butach zawiązaną jedna pomarańczową sznurówkę jako symbol akcji fundacji Orange zatytułowanej ” jestnaswięcej” przeciwko hejtowi w sieci. Na godzinie wychowczej w klasach IV – VIII wychowawcy przeprowadzili lekcję dotyczącą bezpieczeństwa w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.