Charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. To już czwarta edycja wydarzenia organizowanego co roku przez serwis edukacyjny https://dyktanda.pl/
Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe.
Szkoła najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wybierze dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie mógł określić “swoją” szkołę – zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).
Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie {wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY.
Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.