Zdrowy kręgosłup – warsztaty.


Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenie w formie warsztatów pt. „Zdrowy kręgosłup”, dotyczące wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi wad postawy u dzieci w wieku 6-11 lat.
Spotkania adresowane są do rodziców i ich dzieci z podziałem na grupy wiekowe: 6-8 lat oraz 9-11 lat. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie dzieci i rodziców do udziału w szkoleniach. Dzieci na szkolenie zabierają obuwie zmienne i strój gimnastyczny.
Szkolenia odbywać się będą na podstawie autorskiego programu pt. „Korekcyjna metoda świadomego kształtowania prawidłowej postawy ciała”, wdrażanego od wielu lat w Poradni Rehabilitacyjnej Wojewódzkiego Zakładu Opieki Zdrowotnej nad Matką Dzieckiem i Młodzieżą w Cz-wie.
Szkolenia odbywać się będą w każdej gminie należącej do Powiatu Częstochowskiego.
W naszej gminie zapraszamy w terminie 16.11.2017 (czwartek) godz. 15,30 – 16,15 I grupa, dzieci 6 – 8 lat oraz godz. 16,30 – 17,15 II grupa dzieci 9-11 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.