Pierwsza pomoc.

21 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Regionalnym Konkursie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej  „URATOWAĆ ZNACZY ŻYĆ”. Dwa zespoły, z klasy III: Marta Kotowska, Klara Kotowska i Maja Łubczyk, oraz z klasy VII: Milena Michałowska, Karolina Wrzalik i Bartłomiej Rozenberg,  przygotowywane  przez mgr Renatę Kowalczyk i mgr Anetę Kubacką-Kweczke, rywalizowały z 22 innymi zespołami. Mimo że nie udało się zająć miejsca na podium, uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą i wzorowo zdali egzamin sprawdzający praktyczne umiejętności udzielania pomocy osobom poszkodowanym. Bardzo dużej konkurencji towarzyszyła wspaniała atmosfera. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom wiele atrakcji podczas pobytu w siedzibie Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.