Mobilne planetarium.

27 października 2017r. naszą szkołę odwiedziło mobilne kino sferyczne. Dla uczniów uczestniczenie w pokazach było niezwykle ciekawym doświadczeniem. Oglądanie filmu w dmuchanej kuli, leżenie w ciemności i patrzenie na sufit kopuły jak na niebo, dostarczyło wszystkim wspaniałych wrażeń! Jak wiele niesamowitych zjawisk nas otacza i jak mało o nich wiemy…

Kino sferyczne zafascynowało dzieci i zabrało je w świat ciekawostek. Uczniowie poznali mnóstwo interesujących informacji, które mogli przyswoić lepiej niż podczas tradycyjnej projekcji filmu w kinie lub w telewizji, czy też podczas tradycyjnych zajęć prowadzonych metodą wykładu. Młodsze klasy obejrzały projekcję „Polaris”, a starsza grupa wiekowa zdecydowała się na „Początki życia”. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z udziału w pokazach mobilnego planetarium. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.