Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek, 2 września 2019r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor Elżbieta Kowalczyk powitała Wójta Gminy Rędziny, Pana Pawła Militowskiego, uczniów oraz rodziców. Przypomniała także, że 80 lat temu wybuchła II Wojna Światowa, która sprawiła, że uczniowie nie mogli zgodnie z planem powrócić do szkoły po wakacjach. Wrzesień to miesiąc szczególny w naszej historii, miesiąc, w którym powinniśmy zawsze uświadamiać sobie, jak wielkim szczęściem jest żyć w czasach pokoju.

Następnie Wójt Gminy Rędziny powitał wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym. Rozpoczęcie roku uświetnił krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIII, którzy w sposób symboliczny pokazali, że “szkoła to coś więcej niż wyścig”, a współdziałając jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej niż rywalizując.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.