Pomódlmy się w Noc Betlejemską.

“Pomódlmy się w Noc Betlejemską,

W Noc Szczęśliwego Rozwiązania,

By wszystko się nam rozplątało,

Węzły, konflikty, powikłania.

Oby się wszystkie trudne sprawy

Porozkręcały jak supełki,

Własne ambicje i urazy

Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.”

Ks. Jan Twardowski

 

Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – Uczniowie klasy 4, przy wsparciu starszych kolegów i koleżanek, pod opieką wychowawcy, przygotowali Jasełka. W ciekawy sposób opowiedzieli o Bożym Narodzeniu i złożyli wszystkim piękne życzenia. Akademie uświetnili soliści, prezentując tradycyjne polskie kolędy. Dziękujemy Panu Wójtowi, Pawłowi Militowskiemu, że zaszczycił nas swoją obecnością.

Radosnych i zdrowych Świąt życzy wszystkim cala społeczność ZSP nr 1.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.