Świąteczne warsztaty przedszkolaków

13 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się niezwykła uroczystość – świąteczne występy przedszkolaków połączone z warsztatami dla rodziców i dzieci. Uroczystość zapoczątkował program artystyczny przedstawiony przez wszystkie przedszkolaki – były piękne wiersze, kolędy i piosenki świąteczne, występ przedszkolnego chóru, a także wspaniałe układy taneczne. Występy naszych milusińskich zostały nagrodzone gromkimi brawami! Następnie życzenia świąteczne złożyła wszystkim zgromadzonym w sali gimnastycznej Pani Dyrektor Elżbieta Kowalczyk. Po czym rozpoczęły się wspólne warsztaty, na których rodzice ze swoimi pociechami wykonali przepiękne ozdoby świąteczne – kolorowe choinki oraz błyszczące bombki. Ich zaangażowanie, kreatywność i współpraca sprawiły, że odczuliśmy prawdziwy świąteczny nastrój – radość, miłość i rodzinną atmosferę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a Radzie Rodziców za pomoc w organizacji warsztatów i przygotowanie stołu z poczęstunkiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.