Kształcenie na odległość – informacja dla uczniów.

Drodzy Uczniowie.

Od piątku wiemy już, że zawieszenie  zajęć w szkołach potrwa do 10 kwietnia 2020r.  Od  25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. kształcenie ma być realizowane w formie online.

 

W naszej szkole już w zeszłym tygodniu rozpoczęło się nauczanie zdalne. Wszyscy nauczyciele komunikują się z Wami przez edziennik Librus oraz niektórzy wychowawcy i nauczyciele poprzez grupy klasowe na Messengerze. Wszyscy uczniowie klas IV-VIII mają założone konta na aplikacji Class Dojo. Na bieżąco widzicie tam wszystkie punkty oraz komentarze dodawane przez nauczycieli. Jeśli za swoją pracę dostaniecie ocenę będzie ona automatycznie widoczna na koncie Waszym oraz Waszych Rodziców.

 

Możecie komunikować się z nauczycielami poprzez Librus. Nauczyciele są do Waszej dyspozycji w godzinach, kiedy macie z nimi lekcje wg standardowego planu zajęć obowiązującego od 1 września.

 

Zachęcam Was do zaglądania na naszą stronę internetową. Znajdziecie tam wiele stron z materiałami edukacyjnymi do wykorzystania w pracy w domu.

 

Moi Drodzy Uczniowie, bardzo was proszę, żebyście systematycznie i sumiennie wykonywali zadania powierzane Wam przez nauczycieli. Sprawdzajcie też na bieżąco swoje, uczniowskie konta na Librusie.

 

Jestem pełna podziwu, że w ciągu minionego tygodnia zrobiliście już tak wiele. Zalogowaliście się do aplikacji Class Dojo i zaczęliście tam pracę. Świetnie! Tak trzymać!

 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrowia.

Elżbieta Kowalczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.