Pięciolatki

Dawno nas tutaj nie było, co nie oznacza, że próżnowaliśmy.. wręcz przeciwnie !
 
Obserwowaliśmy pogodę i poznaliśmy ciekawe zjawiska pogodowe. Następnie zajęliśmy się tajemnicami komputerów i robotów. Dowiedzieliśmy się co to znaczy być odkrywcą i poznaliśmy sylwetki i wynalazki kilkorga z nich. Wykonywaliśmy różnorodne doświadczenia i eksperymenty, rozwiązywaliśmy zagadki, wykonywaliśmy przeróżne prace plastyczne i techniczne.
Zabawiliśmy się z książką – pochwaliliśmy się swoimi ulubionymi bajkami i bohaterami, przypomnieliśmy sobie jak zachowywać się w bibliotece i jak korzystać z książek, wykonaliśmy swoje zakładki do książeczek. Nawet wybraliśmy się na wirtualną wycieczkę do jednej z bibliotek, gdzie mogliśmy przynajmniej na ekranie przespacerować się pomiędzy regałami pełnymi książek. No i poznaliśmy kilka nowych literek!
Jak widzicie, pięciolatki mają ręce pełne pracy! BRAWO !! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.