Podwórko Talentów Nivea – kliknij dla ZSP 1

Szanowni Państwo.

ZSP nr 1 bierze udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Do wygrania jest plac zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami. Aby nasza szkoła miała szansę na zwycięstwo potrzebne są Państwa głosy. Dlatego bardzo Państwa prosimy – kliknijcie dla ZSP nr 1!

Aby oddać głos należy:

1. Wejść na stronę https://podworko.nivea.pl

2. Kliknąć żółty przycisk głosuj.

3. Znaleźć lokalizację – wybieramy z rozwijanej listy województwo śląskie, powiat częstochowski i wpisujemy miejscowość Rędziny. Następnie klikamy niebieski przycisk Szukaj i głosuj.

4. Kliknąć na jasnoniebieski przycisk Głosuj, który wyświetli się po prawej stronie nazwy i adresu naszej szkoły.

Po kliknięciu na Głosuj pojawi się ekran logowania/rejestracji. Jeśli mają już Państwo konto na stronie Nivea, proszę się zalogować. Jeśli nie, proszę dokonać rejestracji (wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres email). Przy pierwszej rejestracji będą Państwo kilkukrotnie proszeni o zalogowanie się przed oddaniem głosu. Po dopełnieniu procesu rejestracji każde kolejne głosowanie będzie przebiegało bardzo sprawnie wg schematu:

1. Wchodzimy na https://podworko.nivea.pl

2. Klikamy Logowanie/Rejestracja w prawym górnym rogu.

3. Logujemy się.

4. Klikamy Głosuj.

5. Lokalizacja na którą oddaliśmy głos ostatnio, czyli ZSP nr 1, pojawi się automatycznie w sekcji Ostatnio głosowałeś na. Ponownie, wystarczy kliknąć jasnoniebieski przycisk Głosuj.

Z jednego konta można oddać jeden głos dziennie, co oznacza, że na nasze podwórko mogą Państwo głosować codziennie. Założyć konto i zagłosować na ZSP nr 1 mogą też Państwa dzieci, inni członkowie Państwa rodziny, znajomi. Wszyscy mogą pomóc!

Głosować można do dnia 24 czerwca 2020 roku do godziny 14.59.59.

Regulamin głosowania dostępny jest tutaj: https://podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-glosowania

Liczymy na Państwa wsparcie – każdy głos się liczy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.