Razem Na Święta – sześciolatki

Grudzień w wykonaniu sześciolatków był bardzo pracowity…
Nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #RazemNaŚwięta, która ma na celu zachęcenie uczniów i przedszkolaków do niesienia pomocy innym, jak również podjęte działania mają dążyć do budowania wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
W związku z akcją nasze sześciolatki zrobiły pięknie ozdobione pierniczki, które wręczyły najbliższym i personelowi ZSP. Wykonały również kartki świąteczne, które przekazaliśmy Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “Dar Serca”, które to przekażą nasze kartki swoim podopiecznym. Sześciolatki wzięły także udział w zbiórce charytatywnej dla dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach oraz w zbiórce karmy i innych artykułów potrzebnych zwierzakom w schroniskach.

Przygotowywaliśmy się również do naszego przedstawienia świątecznego, które wystawiliśmy 17 grudnia. Całość została nagrana i będzie stawić piękną pamiątkę na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.