Razem na Święta – 3- i 4- latki

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #RazemNaŚwięta , której celem było zachęcenie dzieci do bezinteresownego niesienia pomocy innym ludziom, kształtowania poczucia odpowiedzialności za drugiego człowieka, oraz budowania wspólnoty i umacniania więzi międzypokoleniowych. Dzieciaki z grupy 3- i 4-letniej ZSP nr 1 w Rędzinach z wielkim zaangażowaniem przygotowały i wykonały następujące działania – przygotowały pierniczki własnoręcznie je ozdabiając, dekoracje świąteczne, którymi obdarowały przyjaciół, osoby z rodziny a także pracowników przedszkola. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wraz z wychowawcami przygotowały występ wokalno-artystyczny, który został nagrany dla rodziców. Została również zorganizowana zbiórka darów dla domu dziecka w Chorzenicach oraz karmy dla zwierząt bezdomnych. Przedszkolaki wykonały również kartki świąteczne, które przekazaliśmy Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “Dar Serca”. Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za pomoc w realizacji działań oraz życzymy zdrowych, wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.