Rekrutacja do Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy,

Szanowni Państwo.

Od 5 lutego do 26 lutego 2021r. będzie trwała rekrutacja do Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy, wchodzącego w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1.  Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można składać do skrzynki podawczej przy ZSP nr 1 (przy wejściu do przedszkola) lub przesłać zeskanowane, własnoręcznie podpisane dokumenty, na adres email: zspredziny01@gmail.com Gdyby chcieli Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat rekrutacji mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie -34 3279 019 lub mailowo. Wniosek do pobrania dostępny jest w zakładce “PRZEDSZKOLE”

 

8 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 8 do 12 marca rodzice dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć „Potwierdzenie woli   uczęszczania dziecka do wybranego przedszkola”. Potwierdzenie dostępne do pobrania  w zakładce “PRZEDSZKOLE”

Następnie 15 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.