Rekrutacja do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Rędzinach

Szanowni Państwo.

Od 10 lutego – do 26 lutego 2021r. będzie trwała rekrutacja do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Rędzinach, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1.  Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy można składać do skrzynki podawczej przy ZSP nr 1 (wejście od strony przedszkola) lub przesłać zeskanowane, własnoręcznie podpisane dokumenty, na adres email: zspredziny01@gmail.com  Gdyby chcieli Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat rekrutacji mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie -34 3279 019 lu mailowo. Wniosek do pobrania oraz szczegółowy harmonogram rekrutacji dostępny jest w zakładce “SZKOŁA”

 

8 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 8 do 16 marca rodzice dzieci zakwalifikowanych będą mogli złożyć „Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do szkoły ”, dostępne w zakładce “SZKOŁA”

Następnie 17 marca zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.