Nie mieszaj! Segreguj!

W ramach projektu Erasmus + “Think again! It’s not garbage” nasi uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat gospodarowania odpadami w Polsce. Postarali się zrozumieć, dlaczego segregacja jest tak istotna i jak bardzo nieumiejętne gospodarowanie odpadami szkodzi naszej planecie. Ziemia, nasz dom, nasza planeta… Tylko razem możemy sprawić, że pozostanie czysta i nieskażona, że pozostanie naszym domem dla wielu pokoleń.

W ramach konkursu ogłoszonego przez Annę Mączkę – nauczyciela j. angielskiego oraz Arkadiusza Ryszczuka – nauczyciela informatyki uczniowie przygotowali prezentacje dotyczące gospodarki odpadami. Młodzież wykazała się nie tylko wiedzą, ale także świetnymi umiejętnościami informatycznymi. Jury w składzie Anna Mączka, Aneta Kubacka-Kweczke i Arkadiusz Ryszczuk mieli nie lada problem z wyborem najlepszych prac. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Miejsce I Aleksandra Wasik, Oliwia Płuszka

 

Miejsce I Maciej Kuraś

Miejsce I Kacper Bala, Filip Serwiak

 

Miejsce II Bartłomiej Ziętal, Igor Sosnowski

Miejsce III Maja Wróbel, Julia Figzał

 

Miejsce III Szymon Łachmański

Wyróżnienie:

Aleksandra Borkowska

Mateusz Fatyga, Hubert Wroński, Ola Borkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.