W Święta Wielkanocne po pierwsze bezpieczeństwo

Szanowni Państwo

Trudna sytuacja związana z Covid-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej – niestety także podczas Świąt Wielkanocnych. Jeśli chcemy wrócić do czasów sprzed pandemii, musimy być odpowiedzialni. Powinniśmy więc rozważyć, czy w okresie świąt nie ograniczyć naszych kontaktów wyłącznie do grona najbliższej rodziny, a ewentualne spotkania, przełożyć na inny, bezpieczniejszy czas. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę.

Życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Oby te Święta napełniły nasze serca radością, która pozwoli nam z ufnością spojrzeć w przyszłość. Niech ten wyjątkowy czas będzie czasem otuchy i nadziei,
czasem odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka, tak, by nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości i zrozumienia, które właśnie teraz są nam tak potrzebne.

Dyrektor i pracownicy ZSP nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.