TO NIE JEST KONIEC, TO DOPIERO POCZĄTEK KOŃCA

“TO NIE JEST KONIEC, TO DOPIERO POCZĄTEK KOŃCA” Takie motto towarzyszyło uroczystości zakończenia roku szkolnego przez uczniów klasy VIII. W czasie spotkania szkolno-środowiskowego, które odbyło się w sali gimnastycznej ZSP nr 1 uczniowie przekazali sztandar, podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły. Wystawili ponadto współczesną wersję bajki o Kapturku. Uroczystości towarzyszyły słowa przemówień: pana wójta, Pawła Militowskiego, pani dyrektor Elżbiety Kowalczyk, wych.kl. Katarzyny Jasińskiej oraz przewodniczącej rady rodziców pani Małgorzaty Kuraś. Podkreślały one, że skończył się czas edukacji w szkole podstawowej, wszyscy życzyli wychowankom dalszych sukcesów i kroczenia własną drogą zgodną z prawdą i szacunkiem dla innych. Nie zabrakło nagród, podziękowań i życzeń. Wyróżniono czternastu uczniów: Bartłomieja Ziętala, Alicję Cholewińską, Mateusza Fatygę, Martynę Muskalską, Oliwię Płuszkę, Maję Wróbel, Julię Figzał, Weronikę Kosiak, Szymona Łachmańskiego, Filipa Serwiaka, Kacpra Balę, Aleksandrę Borkowską, Macieja Kurasia i Aleksandrę Wasik. Aleksandra Wasik otrzymała specjalne wyróżnienie grona pedagogicznego za osiągnięcia edukacyjne i średnią ocen 6,0.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wspomnień klasy VIII:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.