Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W czwartek, 24 czerwca 2021r. o godzinie 15 odbędzie się uroczyste pożegnanie ze szkołą uczniów klasy ósmej.  Zakończenie wyjątkowe dla ósmoklasistów, bo już ostatnie w tej szkole. Następny rok szkolny nasi najstarsi uczniowie rozpoczną już w szkołach ponadpodstawowych. Na takich pożegnalnych uroczystościach radość z nadchodzących wakacji miesza się ze wzruszeniem i smutkiem. Po ośmiu latach moment pożegnania zawsze okazuje się trudny i bardzo emocjonujący, zarówno dla uczniów, jak i rodziców i nauczycieli.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca 2021r. O godzinie 8.00 odbędzie się msza święta kończąca rok szkolny.   Następnie o godzinie 09.00 uczniowie otrzymają świadectwa i dyplomy od  wychowawców w swoich klasach. W tym roku, ze względu na panujący reżim sanitarny, nie ma wspólnej uroczystości wręczenia świadectw dla wszystkich klas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.