Rok szkolny czas zacząć!

Szanowni Państwo.

Informujemy, że 1 września odbędzie się  rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. O 8:00 w kościele parafialnym pw. św. Otylii w Rędzinach odbędzie się msza święta inaugurująca rok szkolny. Na godzinę 9:00 zapraszamy naszych uczniów do klas, gdzie wychowawcy udzielą wszystkich informacji na temat pracy w nowym roku szkolnym. Zapraszamy uczniów do następujących sal:

klasa Ia wych. Renata Kowalczyk – sala nr 4 (parter)

klasa Ib wych. Anna Wychowaniec – sala nr 4 (parter)

klasa II a, wych. Renata Michalak – sala nr 2 (parter)

klasa II b wych. Klaudia Nowicka – sala nr 3 (parter)

klasa III wych. Paulina Rudzka – sala nr 1 (parter)

klasa IV, wych. Katarzyna Stanisz – sala nr 7 (I piętro)

klasa V, wych. Anna Mączka – sala nr 5 (I piętro)

klasa VI, wych Lilla Wieczorek – sala nr 6 (I piętro)

klasa VIIa, wych Lidia Kołacińska – sala nr 9 (II piętro)

klasa VIIb, wych Ewa Grabara – sala nr 11 (II piętro)

klasa VIIIa, wych. Aneta Kubacka-Kweczke – sala nr 12 (II piętro)

klasa VIIIb, wych. Marzena Pacud – sala nr 8 (I piętro)

Bardzo prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem do szkoły.Do szkoły wchodzimy w maseczce. Uczniowie mogą zdjąć maseczki w swoich klasach. Ze względu na obowiązujący nas reżim sanitarny do szkoły mogą wejść rodzice tylko uczniów klas pierwszych. Pozostałych rodziców prosimy o poczekanie na dzieci poza szkołą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.