Festyn rodzinny w ZSP1

Szanowni Państwo.

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się w sobotę, 11 września. Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy i moc atrakcji, m.in. muzyczną ucztę przygotowaną przez Gminną Młodzieżową Orkiestrę Dętą, występ taneczny w wykonaniu Klubu Tańca “Zorba”, występy uczniów oraz rodzinne gry i rozgrywki sportowe. Nasi najmłodsi goście  będą mogli pomalować swoje twarze, upleść sobie warkoczyki albo poskakać na dmuchańcu czy trampolinie. Zapewniamy też doskonałe atrakcje kulinarne – kiełbaski z grilla, słodki poczęstunek oraz inne potrawy. Zabawę zaczynamy o godzinie 15:00.

Festyn jest organizowany przez Radę Rodziców, Dyrektora, nauczycieli oraz pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1. Całkowity dochód z festynu zostanie przeznaczony na potrzeby ZSP nr 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.