Festyn rodzinny w ZSP1

W sobotę, 11 września, w ZSP 1 odbył się festyn rodzinny. Pogoda dopisała. Słoneczna aura sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu. Zabawę rozpoczęliśmy zajęciami Zumby dla najmłodszych, następnie mogliśmy podziwiać występy taneczne i muzyczne. Mogliśmy także zobaczyć pokaz sztuk walki oraz młodych żużlowców trenujących w Rędzinach. Mogliśmy również nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Najmłodsi goście naszego festynu mogli pomalować sobie buzie, zrobić fantazyjne tatuaże oraz urozmaicić swoją fryzurę kolorowymi warkoczykami. Mogli także poskakać na wielkim dmuchańcu, rozegrać mecz w ringo lub siatkówkę lub malować na stretchu. Można było spróbować pysznego ciasta i kawy, zjeść kiełbaskę z grilla, pasztecik z barszczem czerwonym albo pajdę chleba z domowym smalcem i ogórkiem. Najmłodsi uczestnicy naszego festynu byli najbardziej zainteresowani lodami, watą cukrową i popcornem. Z całą pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za pomoc w organizacji festynu rodzinnego. Dziękujemy za Państwa wsparcie i obecność. Wczorajsze wydarzenie nie odbyłoby się bez Państwa zaangażowania. To prawdziwy zaszczyt i szczęście mieć w szkole tak zgrany zespół dzieci, rodziców i pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.