INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH W PRZEDSZKOLU

Dyrektor Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rędzinach informuje, iż na rok szkolny 2023/2024 w placówce jest 27 wolnych miejsc:
– w grupie 4 latków – 6 miejsc
– w grupie 3 latków – 21 miejsc

Dzieci będą przyjmowane wg kryteriów sprecyzowanych w Statucie Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Rędzinach. Zgodnie ze statutem po dokonaniu naboru, jeżeli nie można zorganizować grup jednorodnych wiekowo dzieci będą łączone w grupy zbliżone wiekowo.

Zapraszamy osoby chętne do składania wniosków o przyjęcie do przedszkola od 20.02.2023r. do 10.03.2023r. w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rędzinach. Przypominamy, że wszystkie dokumenty potrzebne do rekrutacji znajdą Państwo tutaj: Rekrutacja do Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Rędzinach – ZSP nr 1 w Rędzinach (zsp1redziny.pl)

A tutaj znajdą Państwo wniosek: Wniosek o przyjęcie do Gminnego Przedszkola im. J. Brzechwy ZSP1 2023-2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.