Sport to zdrowie!

Kiedy nasi uczniowie dowiedzieli się, jak ważny jest sport i zdrowa dieta, postanowili wykorzystać zdobytą wiedzę. Uczniowie zrobili sobie selfie podczas uprawiania różnych sportów. Do selfie dodali hasła promujące sport i wykorzystali je przy tworzeniu internetowego kalendarza. Temu tematowi poświęcone były warsztaty przygotowane przez Fundację IT Girls. Pani Barbara Synak wspólnie z uczniami zaprojektowała strony kalendarza, a następnie wszyscy przygotowaliśmy ostateczną wersję kalendarza na rok 2023. Dzięki warsztatom uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat wykorzystania narzędzi cyfrowych (projektowanie kalendarza online) oraz robienia dobrych zdjęć. Uświadomili sobie także, że sport może być atrakcyjnym sposobem spędzania wolnego czasu, może pomóc w nawiązywaniu przyjaźni i pozytywnie wpływać na poczucie własnej wartości.  Uczniowie dowiedzieli się, że   korzystanie z mediów społecznościowych ma swoje wady. Uczestnicy warsztatów poprawili także swoją kreatywność, krytyczne i analityczne myślenie oraz umiejętności językowe. Udoskonalili również swoje umiejętności współpracy dzięki temu, że pracowali w wielonarodowych i wielojęzycznych grupach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.