„Ochrona środowiska naturalnego naszego regionu”

17 stycznia 2024r.  w ZSP nr 1 odbyły się geograficzne warsztaty pt. „Ochrona środowiska naturalnego naszego regionu”, zorganizowane przez mgr Barbarę Kanoniak, doradcę metodycznego WOM z udziałem przedstawiciela Nadleśnictwa Gidle. W spotkaniu uczestniczyły kilkuosobowe grupy uczniów z opiekunami, ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Rędziny.
Pierwsza część spotkania polegała na zespołowej pracy młodych ludzi przy tworzeniu kompozycji Las w słoiku, w drugiej uczniowie wysłuchali informacji na temat działalności nadleśnictwa, pracy leśników oraz fauny i flory z okolic Gidel.
Uwieńczeniem były zajęcia plastyczne, w których powstały bardzo oryginalne prace pokazujące, w jaki sposób człowiek może pomóc zwierzętom w czasie zimy. Autorzy najciekawszych prac otrzymali wyjątkowe nagrody, a wszyscy pamiątkowe notesy i ołówki z logo Nadleśnictwa Gidle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.